Yazın Sıcak Günleri Keyfe Dönüşüyor

Writer: NYX Magazine

Date: 10/07/2021

PAYLAŞ

Spa at JW Istanbul’un size özel masaj paketleri ve cilt bakım uygulamaları ile yazı yenilenmiş şekilde geçirmenin tam zamanı.

İstanbulluların cazibe noktası JW Marriott Istanbul Bosphorus, Tarihi Yarımada, Galata Kulesi, Adalar, Haliç, Kız Kulesi ve Boğazı da kapsayan muhteşem manzarasının yanı sıra sunduğu hizmetlerle de dikkat çekiyor.

Şehrin gözdesi JW Marriott Istanbul Bosphorus, Spa at JW Istanbul dinlendirici atmosferi ve size özel hizmetleriyle gündelik hayatın stresinden uzaklaşmanızı ve ruhunuzu beslemenize imkan sağlıyor. Gün ışığı alan spor salonu bölümü ise siz form tutarken JW Marriott Istanbul Bosphorus deneyiminizi zenginleştirmeye aday bir başka hizmet alanı.

Bir odası çiftler için özel olmak üzere dört adet masaj odası, cilt bakımı, imza masajlar, dinlenme odası, buhar banyosu, iki hamam ve saunasıyla Spa at JW Istanbul, sağladığı atmosfer ve olanaklar sayesinde özünüze dönmenizi ve gündelik hayatın karmaşasından sıyrılıp ruhunuzu beslemenizi hedefliyor.  

Yaz mevsiminin sıcak günlerinde keyifli ve kaliteli vakit geçireceğiniz uygulamalar sırasında Spa at JW İstanbul’un uzman kadrosu ile rahatlarken şehrin stresinden uzaklaşmak, lüksü ve keyfi deneyimlemek ise harika bir seçeneğe dönüşüyor. Yavaş ve ritmik hareketlerle yapılan “Stres Giderici Masaj”, Endonezya’nın geleneksel “Bali Masajı”, kas dokusunda yaşanan gerginliği azaltmak için, yoğun manipülasyonlar ve derin masaj teknikleri ile sıkışmış kasların gevşetildiği ve günlük yaşamın stresini azaltmaya yardımcı olan “Yoğun Kas Masajı” gibi farklı vücutlar için en doğal terapi yöntemlerinin başında gelen birbirinden farklı masajlar ve beklentilere yönelik sonuç odaklı cilt bakım uygulamaları ile yazı keyifli hale dönüştürmek ise çok kolay. 

Aromatherapy Associates ürünlerinin kullanıldığı ve misafirlerin bu özel ürünleri satın alabildiği Spa at JW Istanbul bakım keyfinizi evinizde de sürdürmeyi hedefliyor. 

Hem ruhunuzu hem de bedeninizi şımartacağınız büyüleyici bir deneyime hazır mısınız?

PAYLAŞ