Yeni Bio-Oil Natural’ın %100 Doğal Formülü 8 Haftada Çatlak Görünümünü Azaltıyor

Writer: NYX Magazine

Date: 05/03/2021

PAYLAŞ

Dünyanın bir numaralı çatlak bakım ürünü Bio-Oil’in yeni ürünü Bio-Oil Natural, %100 doğal içeriğiyle gücünden hiçbir şey kaybetmeden cilt sorunlarına etkili bir çözüm sunuyor. Doğanın kendini yenileme gücünü cildimizle buluşturan Bio-Oil Natural’ın içeriğinde soya yağı, aspir tohumu yağı, jojoba yağı, chia tohumu yağı, nar çekirdeği yağı, kalendula özütü, lavanta yağı gibi bitkisel yağlar, doğal antioksidanlar, bitki özleri ve vitaminler yer alıyor. 

Ciltte yağlılık hissi bırakmadan kolayca emilen Bio-Oil Natural, hamilelik, ergenlik, kilo alıp verme gibi dönemlerinde karın, göğüs, bel, kalça, bacak gibi çatlak oluşumuna yatkın bölgelere masaj yaparak uygulandığında çatlak oluşumunu önlüyor, mevcut çatlakların görünümünü de azaltığı klinik çalışmalarla kanıtlanıyor. 

Bio-Oil Natural, Hamilelik dönemlerinde doğal ve zararsız bakım ürünü arayışına giren anne adaylarına da çözüm sunuyor.%100 doğal ve organik olduğu için anne adaylarının hamileliklerinin ilk gününden itibaren güvenle kullanabilecekleri Bio-Oil Natural, hiç zararlı kimyasallar içermiyor.

İçeriğinde bitkisel kökenli yağlar ve özler kullanarak doğal bir ürün elde etmek mümkün ancak mucizevi ve zor olan hem doğal hem de etkili bir ürün sunabilmek. Sahip olduğu içeriği ile vegan tüketicilere de hitap eden, aynı zamanda ISO 16 128 sertifikasına sahip ve %100 doğal ve organik bir ürün olan Bio-Oil Natural’ın etkisi klinik çalışmalarla da kanıtlanıyor. Almanya’da yapılan klinik çalışmalarda Bio-Oil Natural kullananların 2 hafta sonunda yüzde 71’inde 8 haftada sonunda ise %97’sinde çatlak görünümünde, %100’ünde yara izlerinde iyileşme görüldü. 4 ay sonunda Bio-Oil Natural kullananların %61’inde düzensiz cilt tonu ve leke problemlerinde, %93’ünün ise dekolte bölgesi, kol ve bacaklardaki kırışıklıklarında iyileşme görüldü.

PAYLAŞ