Yeni Herbal Essences Sülfatsız Aloe ve Avokado Serisi ile Saç ve Saç Derin Neme Doysun

Writer: NYX Magazine

Date: 20/03/2021

PAYLAŞ

Botanik bilimi ile sağlıklı saçlar için gerekli olan antioksidanları birleştiren Herbal Essences, %97 doğal köken içeren yeni Sülfatsız Aloe ve Avokado serisi ile kuruyan saç ve saç derinizi nazikçe temizleyip, nemlendirir. Saç derinizi yatıştırarak, daha canlı ve parlak saçlara kavuşmanızı sağlar.

Cildimiz gibi saçlarımız ve saç derimiz de nazik bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Mevsim geçişleri, stres, kuru hava, rüzgâr gibi birçok etken saçlarımızın kurumasına, elektriklenerek şeklinin bozulmasına neden oluyor. Fakat artık tüm bu sorunlar Yeni Herbal Essences Sülfatsız Aloe ve Avokado serisi ile çözülecek. İçeriğindeki güçlü aloe vera ile saçları hasardan koruyarak sağlıklı bir şekilde yenilenmesine yardımcı olurken, besleyici maddeler açısından zengin avokado yağı ile kuruyan saç derinizi nemlendirip, güçlendirerek saçlarınızın daha yumuşak olmasını sağlar. İçeriğindeki zengin antioksidanlar ile avokado yağı saç derisinde kan akışının hızlanmasını sağlayarak, saç derinizdeki problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Yağlandırmadan saçları nemlendirerek saçlarınıza parlaklığını ve canlılığını geri kazandırır.

Şampuan, saç bakım kremi ve yağdan oluşan seriyi 3 adımda saçlarınıza uygulayarak daha nemli ve parlak saçlara kavuşabilirsiniz.

İlk adım Yeni Herbal Essences Sülfatsız Aloe ve Avokado Şampuan! 

İçeriğindeki saf aloe ve avokado yağı ile saç ve saç derinizi nazikçe temizleyerek, nemlenmesini sağlar. Kuru, kaşıntılı saç derisi ve kuru saçlar için nazik formülü ve pH dengesi ile saç derinize ipeksi dokunuş sağlar. Saçlarınızı kökten uca besler ve içeriğindeki kaliteli saf aloe ile derinlemesine nemlenmesini sağlar. 

Yeni Herbal Essences Sülfatsız Aloe ve Avokado Saç Bakım Kremi ile duşta son dokunuşu yapın!

Şampuan ile derinlemesine temizlenen saçlarınıza, Yeni Herbal Essences Sülfatsız Aloe ve Avokado Saç Bakım Kremi’ni uygulayarak saçlarınızın ve saç derinizin ihtiyacı olan bakımı sağlayın. Daha nemli saç ve saç derinizle parlak ve canlı saçlara kavuşun.

Duş sonrası kuru ya da ıslak saça uygulanabilen Yeni Herbal Essences Sülfatsız Aloe ve Avokado Saç ve Saç Derisi Yağı Karışımı ile saçlarınızın kabarmasını önlerken, saç derinizi rahatlatın!

Elektriklenmeleri ve kabarmaları önlemek için kuru veya ıslak saça uygulanabilen Yeni Herbal Essences Sülfatsız Aloe ve Avokado Saç ve Saç Derisi Yağı Karışımı hafif formülü ile ağırlaştırmadan ve saçlarda kalıntı bırakmadan saçlarınıza ipeksi dokunuş sağlar ve nemlendirir. Eğer daha yumuşak ve yatışmış saçlara kavuşmak istiyorsanız, kuru veya ıslak saça, saçın uzunluğu boyunca uygulayın. Durulamaya gerek kalmadan elektriklenmeleri ve kabarmaları kontrol altına alın. Daha nemlenmiş saç derisine kavuşmak için ise şampuan öncesi bakım olarak, kuru saç derinize nazikçe masaj yaparak uygulayın, saç derinizin ihtiyacına göre 5-15 dakika arası bekletip, durulayın. Daha nemli saç derisi ile daha yumuşak saçlara kavuşabilirsiniz.

Sürdürülebilir şekilde büyütülmüş aloe içeren ve 260 yıllık botanik tecrübesine sahip Kraliyet Botanik Bahçesi, KEW tarafından onaylı bu seri ile saçlarınızda doğanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Üstelik sülfatsız serisindeki tüm ürünlerin hayvanlar üzerinde test edilmediği PETA tarafından onaylı!

PAYLAŞ