Yeni Sezon Heyecanı

Writer: NYX Magazine

Date: 10/08/2023

PAYLAŞ

23-24 Sonbahar/Kış koleksiyonunda modada minimalizmin gücünü hissettiren NetWork, stil yolculuğunu sürdürüyor. Şehrin dokusu ve ikonik mimarisinin yansıdığı şehirli ve dinamik kesimin stil kodlarını hibrit stile uygun bir şekilde bir araya getiriyor.

NetWork’ün yüksek kalite ve zamansız tasarımlara verdiği önem, deride de sezonun en çekici parçaları arasında kendini net bir şekilde gösteriyor. NetWork modern tasarımlarıyla olduğu kadar taba, siyah ve zümrüt yeşili renkleriyle de keskin bir görünüme sahip. Deri tasarımların yanı sıra, trençkot, mont, ceket ve pantolonlar ile farklı kombinleri gündüzden geceye taşımanıza olanak sağlıyor.

NetWork 23-24 Sonbahar Kış Koleksiyonu’yla bu sezon beyazın gücü de hissediliyor. Belli ki, bu yıl baştan ayağa beyaza bürünmenin yalın çekiciliğine karşı durmak çok mümkün olmayacak. Yeni sezonda yer alan ceket- pantolon beyaz takımlar, yanı sıra gömlek ve trikolar, adeta beyazı sezona damgasını vuran renk ilan ediyor.

NetWork’ün, yeni sezonunda öne çıkardığı taş rengi, gabardin takımlar, takımları farklı kombinlemeye uygun bomber montlar, oversize desenli gömlekler, desenli etek ve bluzlarla ön plana çıkıyor. Eteklerin miniden midiye, özgürlükçü ve özgüveni yüksek ruhu ise NetWork kadının cesur stilini şehre dönüşte öne çıkarıyor.

NetWork’ün sonbahar-kış koleksiyonunda bordonun yanı sıra son yılların en vazgeçilmez renkleri lacivert ve kobalt rengi de gündüzden geceye kullanılabilecek tasarımlarla gardıroplardaki yerini alıyor. Her stilin tamamlayıcısı aksesuarlar; bu sezonda modern formlarda karşımıza çıkıyor. İpek dokuların şık şapkaların yanı sıra, kolye, küpe, bilezik ve yüzükler de minimalist tavrınızı iddialı bir şekilde yansıtmanıza olanak sağlıyor. Mevsim geçişinde, elbiseler ve şortlar ile en çok tercih edilen kısa deri ve süet botlar sezonun gözdeleri arasında yerini alıyor. Topuklu loaferlar ofis stilinizi tamamlarken, deri sneakerlar ise günün her anında konfor ve şıklığı bir arada sunuyor.

PAYLAŞ