Yeni Sezon Sade, Rahat ve Tarz…

Writer: NYX Magazine

Date: 04/05/2021

PAYLAŞ

NGSTYLE style sade, şık, rahat ve dingin bir koleksiyonla yaza “merhaba” diyor. NGSTYLE’ın ilkbahar-yaz koleksiyonunda lila, beyaz, mavi, camel, nude ve yeşiller, desensiz ve sade kumaşlar, şık spor ceket ve pantolonlar, eşofmanlar, mevsimlik triko ve elbiseler başrolü oynuyor. 

Kendine has dokunuşuyla sade tasarımlar ve her kombine rahatça uyarlanabilen kilit parçalar sunan NGSTYLE ilkbahar – yaz koleksiyonunda, bahara uygun hoodie’ler, hafif ceketler sezonun stil sembollerine dönüşüyor.

Beli lastikli pantolonlar, sweatpant’ler ve sweatshirt’ler NGSTYLE’ın şık dokunuşlarıyla birer spor giyim parçası olmanın ötesine geçerek rahat, tarz ve spor bir şıklığın imzası haline geliyor. 

NGSTYLE denince akla ilk gelen elbiselerin de oldukça iddialı olduğu koleksiyonda soft renkler ve elegan stiller, bahar ve yaz aylarında kadınların vazgeçilmezi olacağa benziyor. Aynı şekilde modern bir görünüm sunan blok renk kullanımlarına da NGSTYLE’ın yeni sezon koleksiyonunda sık rastlanıyor. 

Morhipo özel markalarından olan ve sadece morhipo.com’da modaseverlerle buluşan NGSTYLE zarafetiyle göz doldurmak isteyenleri koleksiyonlarını keşfetmeye bekliyor.

PAYLAŞ