Yeni SWAROVSKI, Sihrin Bilimle Buluştuğu Bir Mucizeler Merkezi Oluyor

Writer: NYX Magazine

Date: 16/02/2021

PAYLAŞ

125. doğum gününde Swarovski, yeni ve cesur bir vizyonla geleceğe adım atıyor. Moda, eğlence, bilim ve tasarım dünyalarına ışık tutan, kültürü ve stili temsil eden önde gelen isimlerden biri olan Swarovski’nin yeni dönemi, bugün çarpıcı bir vizyonla başlıyor. Bu yeni dönem, organizasyonunun her bir öğesini muhteşem bir fikirle birleştirerek markanın bugüne kadarki en provokatif ve cesur ifade biçimine hayat veriyor.

Harikalar Diyarı 

“Ignite your dreams” Swarovski’nin hayali bir Wonderlab’de kurulan dünyasının yeni sloganı ile tanışın. Bugüne kadarki ilk Swarovski Kreatif Direktörü olan Giovanna Engelbert’in hayalindeki modern kristal yaşam tarzı, tüm dünyayı bireyselliği kutlamaya ve fantezinin bir parçası olmaya davet eden son derece kapsayıcı bir yaratıcılık laboratuvarı olarak karşımıza çıkıyor. 

Collection I 

Wonderlab’in ilk ifadesi, Giovanna Engelbert’nin ilk koleksiyonu olan Collection One ile hayat buluyor. “Kristalin temel geometrisini ve bir materyal olarak potansiyelini keşfetmek istedim. Daniel Swarovski’nin ilk çizimlerine bakmak benim ana ilham kaynağım oldu, dünyada eşi benzeri görülmeyen parçalar üretmek için ilk icatlarının sihrini keşfetmek ve hayalinin gücünü kavramak çok önemliydi. Kendi kreatif yolculuğuma çıktığımda takıların ne kadar dönüşebilir olduğuna dair saygım artarken, hem kadınların hem de erkeklerin benimseyebileceği, onların cesur ve benzersiz karakterlerini yansıtan parçaları ve bir tarz vizyonu oluşturmak istedim.

Giovanna’nın “Matematiğin Sihirli Bahçesi” adını verdiği koleksiyon, kristalin temel ancak sihirli özelliklerinin yer aldığı kolye, küpe, yüzük, bileklik ve vücut takılarının seçkisiyle tamamlandı. Ölçü, kesim ve renge gelen yaratıcı bir yaklaşım ile tüm dünyayı heybetli ve oyuncu bir yaklaşımla yaratıcı olmaya davet eden ve oldukça güçlü, etkileyici ve çok yönlü bir koleksiyona hayat verildi.

MILLENIA

Gardırobunuz için beyaz bir tişört kadar vazgeçilmez olan, kesim ve renk cümbüşüyle tamamlanan bu cesur ve zamansız zarafet dokunuşlarını sonsuza dek kullanmak isteyeceksiniz.  

HYPERBOLA

Matematiksel örüntülerden ilham alan göz alıcı bir karmaşıklığa sahip çarpıcı parçalar, karmaşık oldukları kadar zarafetleriyle de tasarımlara ihtiyacınız olan muhteşem görkemi katıyor.

CONSTELLA

Yıldızlardan ilham alan bir parça. Beklenmedik kombinasyonlarla ince metal çubukların üzerine yerleştirilen kristal takımyıldızları, tıpkı yıldız tozu kadar narin olmalarının yanı sıra günlük tarzınıza da kozmosu getiriyorlar.

MATRIX

Kristalin gözlerinizin önünde oluştuğunu hissedebileceğiniz bu çarpıcı ve zarif parçalar, matematiksel dalga hareketinden ilham alan beklenmedik bir akıcılığa sahip.

MESMERA

Hipnotize eden, harikulade ve görkemli tarzları tamamlayan bu baş döndürücü ve yenilikçi kristal kümeler mükemmel gece tarzı için benzersiz şekillere sahip taşları bir araya getiriyor.

HARMONIA

Sarkıtılacak şekilde tasarlanan iri ve moda kesme kristaller, taşlara yüzüyormuş gibi bir illüzyon kazandırmalarının yanı sıra görkemli bir görünüme uyumlu bir gizemlilik de katıyor.

DULCIS

Modern Sanat lensi ile keskin çizgilere yumuşak dokunuşlar katan bu tasarım, herkesin beğenisini kazanacak konforlu parçalara sevimlilik katıyor.

CURIOSA

“Matematiğin Sihriyle” tamamlanan yapıların, beklenmedik muazzam ölçülerdeki şekillere dönüştürülmesi. Tıpkı merak uyandıran objeler gibi hayal gücünüzü ateşleyen karmaşık ve kompleks tasarımlar. 

THERA

Beklenmedik bir harikanın yapısı. Japonizm döneminin efsanevi tekstil desenlerinden ilham alan kristal kumaş desenleri, gündüzden geceye süren çarpıcı bir tarz için en canlı kristal dokulara hayat veriyor.

GEMA

En geniş taş kesim ve zengin, canlı renklerimizi sunan hepsi bir arada parça setlerimiz. Taşların oldukça cesur ve rastgele birleşimini, kullanıma hazır prizmatik bir mutluluğu çiçek dürbününe dönüştürüyor.

CHROMA

En saf kromatik ifadeleriyle hayat bulan cesur üst üste takılmış taşlar. Tıpkı klasik beyaz kısmında çeşitli renkler bulunan ve öğelerine ayrılmış bir prizma gibi bu değerli taşları anımsatan tasarımlar her şeyi hayal gücüne bırakıyor.

ORBITA

Dönen ve tüm açılardan görülebilen çift taraflı bileşenlerle çok yönlülüğü keşfeden bu tasarım, tamamlayıcı şekil ve renge tarz ve detaycı bir yaklaşım getiriyor.

LUCENT

Canlı değerli taş renklerindeki göz alıcı tam kristal kesimler, sade kıyafetleri harikulade dokunuşuyla tamamlamak isteyenler için vazgeçilmez cesur ve oyuncu parçalar olarak karşımıza çıkıyor.

SOMNIA

Tasarım, modern boheme yeni bir yorum katan tonal ombre zincir katlarına sahip değerli taşları ve kristalleri karıştırarak boncuklara yeni ve rüya gibi bir boyut kazandırıyor.  

PAYLAŞ