Yenilenme Zamanı

Writer: NYX Magazine

Date: 29/01/2023

PAYLAŞ

Değişen yaşam tarzlarını tasarımlarına yansıtan Bella Maison,  ”Yenilenme Zamanı” mottolu sağlıklı yaşamın konu edildiği Yoga Koleksiyonu’nu şık bir davetle Ece Vahapoğlu ev sahipliğinde tanıttı. Bella Maison vermiş olduğu davetle 2023 yılının ilk ayında sağlıklı ve iyi yaşam yolcuğunu başlattı. Uzun vadede hayatı ve dünyayı güzelleştirmeyi hedefleyen Bella Maison, bu yolculuğu yıl boyu yeniliklerle sürdürmeye devam edecek.

Türkiye’nin önde gelen dekorasyon ve ev tekstili markası Bella Maison, nevresim setlerinden dekoratif yastıklara, tabaklardan çerçevelere kadar birçok parçanın yoga figürleri ve farklı mottolarla işlendiği yeni koleksiyonunu cemiyet ve birbirinden ünlü simaların katılımıyla Mandarin Oriental Bosphorus Novikov’da gerçekleşen sağlıklı davetle tanıttı.

Davete İdil Fırat, Arzu Kunt, Dilara Koçak, Hatice Aslan, Gizem Hatipoğlu, Kadriye Olgar, Alegra Levi, Erica Balbay, Merve Yıldırım ve Batya Kebudi gibi cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı.

Ece Vahapoğlu ve Pazarlama Direktörü Gülin Görünmez, davete katılan konuklarla yakından ilgilenerek, en doğru yenilenme zamanının yeni yılın ilk ayı olduğunu belirtti. Wellness & Yoga Trainer ve sunucu kimliği ile tanınan Ece Vahapoğlu nefes ve esnetme egzersizi ile konuklara mini bir yoga deneyimi yaşattı.

PAYLAŞ