Yepyeni Bir Seri : Sweet Lemon

Writer: NYX Magazine

Date: 09/11/2023

PAYLAŞ

Nuxe’un yeni Sweet Lemon serisi, gerçek bir yumuşaklık hiss ve keyif yaşatmak için günlük rutinlere tatlı bir dokunuş ekliyor. Limonlu merengin lezzetli kokusuyla bitkisel yağların nemlendirici ve yumuşatıcı özelliklerinin bir araya geldiği yeni dudak ve el bakım serisini keşfedin.

El ve dudak bölgeleri soğuk hava ve rüzgar gibi sert dış etkenlere karşı fazlasıyla maruz kalarak hızla kuruyabiliyor. Sweet Lemon cilt bakım üçlüsü, kuru ve çok kuru ciltleri nemlendiriyor, koruyor ve gün boyu süren bir rahatlık hissi sunuyor. Karşı konulmaz limonlu mereng kokusu 100% doğal ve bu doğal koku duyusal rutinlere lezzetli bir dokunuş ekliyor. İlk kullanımdan itibaren son derece etkili sonuçlar ortaya çıkarıyor.

SWEET LEMON SERİSİ

El ve Tırnak Bakım Kremi: Ellerin nemlendirilmesi, limonlu merengin lezzetli koku notaları sayesinde gerçek bir zevk anına dönüşüyor. El kreminin yapışkan olmayan dokusu hızla cilde nüfuz ediyor ve anında nemlendirici etki sağlıyor. Eller yumuşuyor, güzelleşiyor ve manikür için hazır hale geliyor.

Dudak Nemlendiricisi: Günün her anında dudaklarınıza bakım yapmak için bu dudak nemlendiricisini her yere götürebilirsiniz. Ultra besleyici shea yağı ile zenginleştirilmiş formülü, dudaklarda pürüzsüz, yapışkan olmayan bir sonuç bırakıyor.

Dudak Balmı: Dudakları gün boyu yumuşak, nemli tutmak için olmazsa olmaz bir ürün. Eriyen dokusu ve lezzetli kokusu sayesinde, uygularken gerçek bir zevk anının tadını çıkarın. Küçük limon yeşili cam kavanozu kesinlikle yeni favoriniz olacak.

Tavsiye edilen tüketici fiyatları: 

El ve Tırnak Bakım Kremi: 50 ml için 230 TL

Dudak Nemlendiricisi: 4 g için 160 TL

Dudak Balmı: 15 ml için 250 TL

PAYLAŞ