Yılbaşı Alışverişlerinin Vazgeçilmez Adresi

Writer: NYX Magazine

Date: 02/12/2022

PAYLAŞ

Yeni yılın getirdiği güzelliklerden, hayattan alınan ince zevklerden ve tatlı sürprizlerden ilham alan “Happy Tasty Year” kampanyasıyla 2023’ü karşılayan Beymen, ayrıcalıklarla dolu hediye dünyası ile sevdiklerinizi özel hissettirecek benzersiz hediye seçenekleri sunuyor. Dünyaca ünlü moda ve dekorasyon markalarının en yeni tasarımlarıyla yaşam alanlarına sofistike dokunuşlar katan Beymen Home, sofra aksesuarlarından mumlara, ofis ürünlerinden ev tekstil ürünlerine uzanan göz alıcı hediye alternatifleriyle yılbaşı alışverişlerinizi keyifli bir deneyime dönüştürüyor.  

Michael Aram ve Vista Alegre Atlantis’in sofra aksesuarları, Diptyque, Dolce & Gabbana, Ladenac ve Urart’ın mumları, Fornasetti’nin ikonik portrelerle bezeli dekoratif objeleri, Jonathan Adler’in art deco porselen tasarımları, Table & Sofa ve Ayşe Wilson’un Beymen için tasarladığı renkli yastıkların da aralarında yer aldığı farklı fiyat aralıklarındaki  Beymen Home ürünleri arasından sevdiklerinizi mutlu edecek yılbaşı hediyelerinizi seçebilirsiniz. 

2022’ye tatlı bir başlangıç yapmak için Beymen Çikolata çeşitleri ya da Beymen Badem Ezmesi & Türk Kahvesi seti ve Beymen Kolonya & Lokum setleriarasından hediye seçimizi yapabilirsiniz.

Yılbaşı hediyeleriniz için Beymen Hediye Danışmanları‘ndan yardım alabilir, ayrıca Beymen Adrese Teslim Hizmeti ile hediyelerinizi Türkiye’nin her yerine en hızlı şekilde ulaştırabilirsiniz.

Unutulmaz yılbaşı hediye alternatifleri için Beymen Home Zorlu Center, Beymen Home Suadiye, Beymen Home İstinyePark İzmir ve  www.beymen.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ