Yılbaşı Gecesine İtalyan Dokunuşu

Writer: NYX Magazine

Date: 24/12/2023

PAYLAŞ

Şehrin en seçkin ve gözde İtalyan restoranı La Mia Luce, İtalyan mutfağının en özel ve lezzetli tatlarını sunarak, kendine özgü atmosferi ile yılbaşı gecesini unutulmaz kılmaya hazırlanıyor.  La Mia Luce, özel spesiyaller, ikramlar ve özel DJ performansı eşliğinde sevdikleriyle birlikte unutulmaz anlar yaşamak isteyenleri Anadolu yakasının incisi Suadiye’ye bekliyor.

Yeni yıla umutlar, beklentiler ve hedeflerle girerken, bu özel günde sevdikleriyle en güzel başlangıcı yapmak için alternatifleri seçmeye başladığımız günlerdeyiz. Geleneksel yöntemlerle pişirilen menüsü, zengin şarap seçenekleri, ünlü İtalyan başlangıçları ve tatlıları ile her damak zevkine hitap eden La Mia Luce, yılbaşı gecesi misafirlerine unutulmaz bir İtalyan şöleni yaşatmak için özel bir program sunuyor.

İtalyan usulü yılbaşı kutlamasına şahit olacağınız yılbaşı programında imza kokteylleri ile yeni gelen yılı kutlarken, gelecek yıl için dilekleri sembolize eden yılbaşı spesiyalleri ile geleneksel bir yılbaşı kutlaması yapabileceksiniz. 

Yılbaşı Akşamına Özel DJ Performansı ile Ritim Dolu Anlar!

La Mia Luce sadece benzersiz menüsüyle değil, Anadolu Yakası’nda yer alan konumu ve misafirlerine sunduğu ayrıcalıklar ile de kusursuz bir adres. Zengin menüsü ve DJ Serkan Altınkum’un performansı ile ritim dolu anlar yaşanacak. İtalyan şöleni, müzik, lezzet ve eğlence La Mia Luce’de buluşuyor. 

Yeni yıla umutlar, beklentiler ve güzel anılarla girmek isteyenler için La Mia Luce, Suadiye’de gerçekleşecek bu özel geceyi kaçırmamanız için sizi bekliyor.

İtalyan usulü muhteşem yılbaşı programına katılmak için, (0216) 464 17 77 telefon numarası ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

PAYLAŞ