Yılbaşı Yemekleri Başladı

Writer: NYX Magazine

Date: 05/12/2023

PAYLAŞ

1 Aralik ile birlikte ünlü isimler Yılbaşı temalı dekore edilmiş mekanlarda boy göstermeye başladi. Bunun en güzel örneği de Avrupayı aratmayan Yılbaşı süsleri ve menüsüyle ünlülerin sevdiği mekan olan BOĞAZ’IN EN YENİSİ FENZ RESTORAN !!!

Cumartesi akşamı, objektiflere yine Fenz’den yemekten çıkan ünlüler takıldı.

Tanınmış şeflerden, yazdığı yemek kitabıyla satış rekorları kırıp neredeyse roman kitapları satışlarına ulaşıp ünlenen Jale Balci da dostalriyla Fenz’de yemekteydi. Dostalarından biri de Bahçıvan Peynirleri’nin sahiplerinden Seval Bahçıvan’dı.

Uzun yıllar Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı olan ve Çaba Derneği’ni kuran Monik İpekel ve kızı Reyhan İpekel de dostlarıyla keyifli bir yemek yedi.

Futbol camiasının popüler eski futbolcularından Hatay Spor teknik direktörü Gökhan Zan ve eşi Müge Zan da yemekte keyifli bir akşam geçirdi

FENZ’de buluşan cemiyetin sevilen isimleri, Şef Tolga Bozok’un elinden çıkan, “Mediterrasian Cuisine” menü ve DJ performası ile unutulmaz bir deneyim yaşadılar. Eski Süreyya Lokantası’nın İstinye’deki yerinde onun eski popüleritesini şimdiden yakalayan FENZ İstanbul, yılbaşı akşamı için de özel bir menü ve program ile lezzetli, eğlenceli, ışıltılı bir gece için özel hazırlıklar yapmış!

PAYLAŞ