Yoğun Nemlendirici Yüz Bakım Kremi

Writer: NYX Magazine

Date: 20/03/2024

PAYLAŞ

Cilt bakım ürünlerinde Türkiye’nin uzman markası Sinoz Kozmetik’in yepyeni ürünü Sinoz Hydrapro Yoğun Nemlendirici Yüz Bakım Kremi, geliştirilen güçlü formülü sayesinde cildin onarılmasına destek olarak cilde 72 saat boyunca nemlilik sağlar. 50ml.

Bioferment Aloevera ile formüle edilmiş Sinoz Hydrapro Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi, cildinize derinlemesine onarıcı ve besleyici bir bakım sunar. Her bir dokunuşuyla cildinizi 72 saat boyunca nemli tutarken hyaluronik asit ve skualanın güçlü kombinasyonu pürüzsüz ve canlı bir görünüm sağlar.   İçeriğindeki seramid ile cilt bariyerinizin güçlenmesine yardımcı olurken, kar mantarı ile cildin nemini hapsederek uzun süreli bir nemlendirme sağlar. Ayrıca formülündeki prebiyotikler ile cildin doğal florasının korunmasını destekler. Bu sayede cildin dış faktörlere karşı korunmasına yardımcı olur.

Sinoz Hydrapro Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi cildinizin ihtiyaç duyduğu nem ve bakımı eksiksiz bir şekilde karşılar. %100 vegan olan bu etkili krem hem onarıcı hem nemlendirici hem de dengeleyici bakımı bir arada sunar. 

İçindekiler ve Etkileri:

Bioferment Aloe Vera Teknolojisi: Aloe vera içeriğinde vitaminler, mineraller ve amino asitler barındırır. Aloeveranın özel enzimler teknolojisi ile daha küçük boyutlu peptidlerine dönüştürülerek cilt tarafından daha kolay emilmesine ve daha derinlere nüfuz etmesine yardımcı olur. Lactobacillus, aktif aloe suyu ve aloe özü tozu ile yapılan bu besin açısından zengin içerik, cildin nemi tutmasına yardımcı olur.

HyalüronikAsit: Kendi ağırlığının bin katı kadar su tutma özelliğine sahip olduğu için ciltte nemin depolanmasına yardımcı olur.

Squalane: Ciltte doğal olarak bulunan bir bileşendir. Nem kaybını önleyen, cilde esneklik kazandıran harika bir nemlendiricidir. Yağlı, ağır bir his bırakmadan nemlendirir; ciltte ipeksi, pürüzsüz bir hissiyat bırakır.

Seramid:Cildin doğal koruyucu tabakasının yenilenmesini destekler ve nem kaybına karşı etkili bir bariyer oluşturur. Cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcıdır.

Kar Mantarı: Kendi ağırlığının 500 katı fazla su tutma kapasitesine sahip kar mantarı cilde çok iyi nüfuz ederek yoğun nem sağlar.  İçerdiği doğal nemlendirici özellikleri ile cildi derinlemesine nemlendirir. Cildin kurumasını önler, elastikiyetini artırır ve canlandırıcı bir etki yaratır. Günlük kullanımda, cildin yumuşak, pürüzsüz ve genç görünmesine yardımcı olur.

PAYLAŞ