Yüksek Güneş Korumalı Ürünleri İle Yazın Keyfini Çıkarın

Writer: NYX Magazine

Date: 05/04/2024

PAYLAŞ

Uzun vadeli sağlıklı bir cilt için, dermatologların tavsiye ettiği Vichy Capital Soleil ailesinin yüksek güneş koruması sağlayan üyeleri; Capital Soleil UV-AGE DAILY, Capital Soleil UV-AGE DAILY Renkli ve yeni Capital Soleil Cell Protect Oil Güneş Yağı siz yazın keyfini çıkarırken, cildinizin ihtiyacı olan bakımı sunuyor.

Yaşlanma belirtilerinin çoğu günlük UV ışınlarından ve kirlilikten kaynaklanmaktadır. İki tür UV ışını vardır. UVB, çoğunlukla yaz aylarında mevcuttur. Güneş ışınlarının çoğunluğunu temsil eden, bulutlu kış günleri dahil olmak üzere tüm yıl boyu bulunan UVA ise görünmezdir, pencerelerden bile geçebilir. UV ışınları kirlilik ile birleştiğinde, bu iki faktör cilt üzerindeki oksidatif stresi artırabilir. Buna “foto kirlilik” denir ve ciltteki yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasında büyük rolü vardır.

VICHY CAPITAL SOLEIL CELL PROTECT OIL (YENİ)

UVB + UVA + UZUN UVA + ANTIOKSIDAN içeren formülü ile Vichy Capital Soleil Cell Protect Oil; cildi hücre seviyesinde koruyor. Squalane ve Vitamin E sayesinde güneş sonrası ciltte oluşan kuruluk kaynaklı pullanma görünümünü, kuruluk, donukluk ve sıkılık hissini azaltmaya yardımcı oluyor ve cilt görünümünü geliştiriyor. Cilt tonu daha eşit görünürken, yağlı his bırakmayan hafif dokusu, görünmez bitiş sağlıyor. Derm Aktifler, %1 Squalane, Seramidler ve %1 Vitamin E içeren güneş koruyucu yağ, saç uçlarını beslerken aynı zamanda güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlıyor. 

Vichy Capital Soleil Cell-Protect Güneş Koruyucu Yağ SPF50+, Önerilen Tüketici Satış Fiyatı: 1.249,9 TL

VICHY CAPITAL SOLEIL UV-AGE DAILY RENKLİ 

UV kaynaklı yaşlanma belirtilerine etki eden hafif dokulu foto yaşlanma karşıtı güneş koruyucu Vichy Capital Soleil UV-AGE DAILY Renkli Güneş Kremi, cildi yüksek derecede güneş ışınlarından koruyor. İki güçlü uzman içerik %2 Niasinamid ve Peptitler içeren formülü ve patentli filtreleme sistemi ile cildi UVA ve UVB ışınlarından koruyor, yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını yavaşlatıyor.

Vichy Capital Soleil UV- AGE DAILY Renkli Güneş Kremi SPF 50 40 ml, Önerilen Tüketici Satış Fiyatı: 1.279,9 TL

VICHY CAPITAL SOLEIL UV-AGE DAILY

UV kaynaklı yaşlanma belirtilerine etki eden hafif dokulu foto yaşlanma karşıtı güneş koruyucu Vichy Capital Soleil UV-AGE DAILY  Güneş Kremi, cildi yüksek derecede güneş ışınlarından koruyor. İki güçlü uzman içerik %2 Niasinamid ve Peptitler içeren formülü ve patentli filtreleme sistemi ile cildi UVA ve UVB ışınlarından koruyor, yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını yavaşlatıyor.

Vichy Capital Soleil UV- AGE DAILY Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi SPF 50 40 ml, Önerilen Tüketici Satış Fiyatı: 1.249,9 TL

PAYLAŞ