Yüz Sağlığı İçin Devrim Niteliğinde Bir Cihaz

Writer: NYX Magazine

Date: 16/03/2023

PAYLAŞ

Perküsif Terapi uzmanı Therabody’nin yüz sağlığı için tasarladığı ve şu an piyasadaki en kapsamlı yüz terapi cihazı olan TheraFace PRO ile tanışma zamanı.

Herkesin kullanımına ve her yüz tipine uygun olacak şekilde tasarlanmış, bilimi temel alan tedavilerle yenilikçi teknolojiyi bir arada kullanan TheraFace PRO; kırışıklıkları azaltmaya, gözenekleri temizlemeye, yüz ve boyun kaslarındaki gerginlikleri hafifletmeye, cildi sıkılaştırmaya, yüz hatlarını şekillendirmeye ve cildin daha genç ve parlak bir görünüm elde etmesine yardımcı olacak toplamda 8 farklı terapi sunuyor. 

‘Yüzünü Sev’ mottosu ile yola çıkan TheraFace PRO; aynı zamanda yüz için geliştirmiş ilk ve tek perküsif terapi cihazı özelliğini taşıyor. 

‘Yüz Sağlığı’ için en üst düzey fayda sağlayan ve kapsayıcı bir yaklaşım sunan TheraFace PRO; yüz için optimize edilmiş perküsyon terapisi, ihtiyaca yönelik kişiselleştirilebilir geniş tedavi yelpazesi ve gelişmiş teknolojisi ile kullanıcısını maksimum yüz sağlığına ulaştırmayı hedefliyor.

Sunduğu tedavi yöntemlerini ve derinlemesine cilt temizliğini; yüz kaslarını rahatlatan ve gerginliği azaltan kusursuz perküsif terapi teknolojisi ile birleştiren ve bu sayede gençleşmeyi sağlayan TheraFace PRO ile sağlıklı ve parıltılı bir cilde sahip olmak artık hayal değil.

Ayrıca, microcurrent (mikro akım) tedavisi ile hedeflenen hasarlı dokuların iyileşmesini destekleyen ve cilt hücrelerine canlılık kazandıran TheraFace PRO bu tedavi başlığıyla; yaşlanma etkilerinin gecikmesini, yüz hatlarının belirginleşmesini, yüz kaslarının gerginleşmesini ve cildin sıkılaşmasını destekliyor.

Rutin cilt bakımı için kullanılan iletken jel/serum ile uygulama yapılan ve ilk kullanımdan itibaren yer çekimine meydan okumanıza yardımcı olan etkisiyle microcurrent başlığı, düzenli kullanımlarda yüz ve boyundaki kas tonusunu ve konturunu da iyileştiriyor.

Yüz sağlığının sadece cilt güzelliği demek olmadığını düşünen Therabody; cilt temizleme, perküsif terapi, microcurrent ve LED uygulamalarla kapsamlı bir yüz bakımı sunduğu TheraFace PRO ile kullanıcılarının hem iyi görünmesini hem de daha iyi hissetmesini amaçlıyor. 

Yüz sağlığı için klasik bir cilt bakımından çok daha fazlasını sunan ve yüz kaslarınızdan cildinize kadar yüz sağlığına dair kapsayıcı bir yaklaşımla ilerleyen TheraFace PRO, kişiselleştirilebilir özelliklere sahip bilimsel tedavileriyle gençleşmenize destek oluyor.

Taşınabilir yapısı ve kolay kullanıma sahip uygulamaları ile güzellik merkezlerinde gerçekleştirilen profesyonel bakımları destekleyecek ve etkilerinin daha uzun süre devam etmesine yardımcı olacak terapiler sunan TheraFace PRO adeta bir kişisel güzellik uzmanı görevi ediniyor. 

Özgün tasarımı ve sağladığı tedaviler ile TheraFace PRO; zamandan, paradan ve yerden kazanmayı sağlarken yüz için de hayal edilen sonuca ulaşmaya yardımcı oluyor. 

Türkiye’de satışı sadece Enfito’da gerçekleştirilen TheraFace PRO’yu detaylı incelemek için www.enfito.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ