Zade Vital Marine Kollajen ile Denizden Gelen Güzelliği Keşfedin

Writer: NYX Magazine

Date: 19/12/2020

PAYLAŞ

Etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış içerikler kullanarak geliştirdiği Marine Kollajen, farklı yaş ve ihtiyaçları göz önüne alarak, özgün formülasyonları bir araya getiriyor. Patentli içerikleri sayesinde ciltte sinerjik bir etki sağlayan seri; kapsül, içime hazır sıvı flakon ve toz saşe olmak üzere üç farklı formda sunuluyor.

Ciltle daha uyumlu balık kollajeni ve sinerjik sekizli ile etkin formül

Marine Kollajen, sığır ve diğer kollajen kaynaklarına göre vücut tarafından daha iyi emilen, cilt ile uyumlu tip 1 kollajeni daha fazla içeren hidrolize balık kollajeninden elde ediliyor. Formül, hyaluronik asit, c vitamini, çinko, biotin, kavundan elde edilen süperoksit dismutaz, elastin, üzüm çekirdeği ekstresi ve flavonoidler gibi doğal antioksidanlarla da destekleniyor.

Hidrolize balık kollajeni ile sinerjik etki sağlayan bu içerikler, ciltte azalan ve yapısı bozulan kollajenin tekrar vücuda kazandırılmasını desteklemekle kalmıyor; elastikiyet kaybı, nemsizlik, cilt tonu eşitsizliği, ince çizgi ve kırışıklıklar gibi cilt sorunlarına da ideal bir çözüm sunuyor.

Kullananların %88’inde derin kırışıklarda azalma İçten güzelliğin en etkili desteği Marine Kollajen, cildi içeriden besleyerek kollajen kaybına karşı etkin bir çözüm sunuyor. Etkinliği kanıtlanmış patentli içeriklerle yapılan çalışmalarda, katılımcıların %88’inde cilt kırışıklıklarında azalma sağladığı görülüyor. Klinik çalışmalar, kollajen takviyesinin ilk etkilerinin 28 günlük kullanımın sonunda görülmeye başlanacağını ortaya koyuyor.

Marine Kollajen güvenli kullanım sağlar

Ege Üniversitesi ARGEFAR, Zade Vital İbn-i Sina Ar-Ge Merkezi ve DÜAMER Doğal Ürünler Araştırma Uygulama Merkezi tarafından, dünyanın önde gelen hammadde sağlayıcılarının desteğiyle geliştirilen Marine Kollajen; alerjen, GMO ve pestisit içermiyor. Mikrobiyolojik ve ağır metal kontrolü yapılan Marine Kollajen’in üretiminde solvent de kullanılmıyor.

Marine Kollajen kullanım önerileri

Zade Vital, cildin ihtiyacına göre farklı formlarda ürünleri tercihinize sunuyor. Elastikiyetini kaybetmemiş, hafif cilt problemleri ve koyu lekeleri bulunan güzellik tutkunlarına, kapsül formunu öneriyor. Hafif cilt kuruluğu, ince çizgiler ve pigmentasyon başlangıcından şikayet edenlere ise 3 aylık flakon veya saşe kullanımıyla başlayarak daha sonra kapsüle geçmelerini tavsiye ediyor. Kuru ve canlılığını kaybetmiş, derin çizgilere ve koyu pigmentasyonlara sahip ciltlerde, saşe kullanımıyla başlanan sürecin 3 ay sonunda flakon ile devam ettirilmesinin etkili sonuç vereceği belirtiliyor.

PAYLAŞ