Zahmetsiz Şıklık ve Rahatlık Arayan Kadınlara Hitap Eden Sorbe X Fabrika Koleksiyonu

Writer: NYX Magazine

Date: 11/12/2020

PAYLAŞ

Son dönemde yaptığı tasarımcı iş birlikleri ile dikkat çeken Fabrika, Başak Barlas’ın kurucusu olduğu, kendine özgü çizgisi ve farklı ceket modelleri ile öne çıkan Sorbe ile sonbahar-kış sezonunda yepyeni bir iş birliğini hayata geçirdi. Seçili Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de moda severlerle buluşan Sorbe X Fabrika koleksiyonu, kadınlara ceket stili ile zamansız şıklığı yakalama fırsatı sunuyor.

Dolapların olmazsa olmaz parçaları

Kadınların gardırobunun olmazsa olmaz parçalarından ceket-pantolon takımlarının genişçe yer aldığı Sorbe X Fabrika koleksiyonunda bluz, gömlek, pantolon, yelek ve etek gibi tamamlayıcı parçalar da bulunuyor. Hem spor hem de şık tarzıyla dikkat çeken Sorbe X Fabrika koleksiyonu, sabah işe giderken hoş bir stil yakalayan kadınların aynı günün akşamında gerçekleşen bir davetin de gözdesi olmasını sağlıyor.

Maskülen ve feminen çizgilerin birleşmesi

Sorbe X Fabrika koleksiyonunda yer alan ceketler, klasik bakış açısından uzak maskülen ve feminen çizgilerin birleştiği tasarımlarının yanı sıra, kaliteli kumaşları ve farklı kesimleri ile fark yaratıyor. Giydiği kıyafet içerisinde kendini rahat ve şık hissetmek isteyen kadınlara hitap eden koleksiyon, en kaliteli parçaları avantajlı fiyatlarla sunmasıyla da dikkat çekiyor.

PAYLAŞ