Zarafetin ve Şıklığın Simgesi Pırlantalar Mutluluğunuza Eşlik Etsin

Writer: NYX Magazine

Date: 15/05/2022

PAYLAŞ

Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş, zarafetin ve şıklığın temsilcisi pırlantanın büyülü hikayesinden yola çıkarak tasarladığı mücevherlerle en mutlu yolculuklara eşlik etmeye devam ediyor. Altınbaş, eşsiz ışıltıya  sahip pırlanta tasarımları ile gelinlerin en özel anlarında sonsuz aşka vurgu yapıyor.

Yıllardır en mutlu anların vazgeçilmez markası olan Altınbaş, gelinlere özel hazırladığı tasarımları ile evlilik sezonunu karşılamaya hazırlanıyor. Yepyeni bir yaşama evet diyeceklerin mutluluğuna ortak olan köklü marka, şık ve zarif koleksiyon ürünleri ile sonsuz aşkı ve ışıltıyı vadediyor. Altınbaş’ın dokunuşu ile yeniden yorumlanan farklı kesim ve karatlardaki pırlantalar stil sahibi gelinlerin büyük beğenisini topluyor.

Şıklığın temsilcisi pırlantalar ile göz alıcı bir ışıltıya sahip olun!

Altınbaş, şıklığından ödün vermeyen ve göz alıcı olmak isteyen gelinlere özel pırlanta kolye, küpe ve yüzükleri özenle tasarlamaya devam ediyor. Zarifliğin yansıması pırlanta bagetler, klasik şıklığın temsili tektaşlar, zamansız tasarımlara sahip pırlanta setler; özenle tasarlanmış ve ince düşünülmüş detaylara sahip birer mücevher olarak karşımıza çıkıyor.

En özel anınıza eşlik edecek birbirinden şık ve modern tasarıma sahip mücevherlere, Altınbaş mağazaları ve altinbas.com’dan ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ