Zeynep Erol Tasarımları ile Stilinize Benzersiz Dokunuş

Writer: NYX Magazine

Date: 13/10/2020

PAYLAŞ

Farklı coğrafyaların kültürlerinden etkilenerek ilgi çekici takılara imza atan tasarımcı Zeynep Erol, özgün tarzıyla mücevher modasına yön vermeye, yeni tasarımlarıyla sonbahar-kış modasına hareket katmaya devam ediyor.

Sade, şık ve elegan duruşuyla, zarafeti yeniden tanımlayan; gece-gündüz kullanabileceğiniz tasarımları, mücevher-takı dünyasında 30 yıla varan geçmişiyle Zeynep Erol, yeni sezonda da kendi içsel yaşamının izlerini tasarımlarına yansıtmaya devam ediyor.

Mücevherlerinde formlar 3 boyutlu olup, günlük takma amacına hizmet ederken duygu boyutunu da ilave ederek derinlik felsefesi olan takılarını paylaşmayı seven Erol, moda ve trend yakalama endişesinden uzak, kalıcı ve takanı her dönem mutlu edecek titreşimi yüksek takılar yaratıyor.

Yeni sezonda ilişkileri, duyguları, arzuları ve yaşamın değişken felsefesini tasarımlarında yaşatan sanatçının yüzük, küpe, bilezik, kolye, erkek ürünleri, kol düğmesi, özel koleksiyonlar ve heykellerini artık www.zeyneperol.com.tr adresinde yakından keşfedebilirsiniz.

PAYLAŞ