Zuhair Murad 2024 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Writer: NYX Magazine

Date: 07/10/2023

PAYLAŞ

İnce detaylarla romantizmin ışıltısını yansıtan Zuhair Murad 2024 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu 1970’lerdeki bir İtalyan düğününe yolculuğa davet ediyor. Hem duygusal hem de dikkat çekici tasarımlarıyla göz kamaştıran koleksiyon Vakko Wedding mağazalarında yer alıyor.

Zarif, ışıltılı ve bir rüyayı gerçeğe dönüştüren detaylarıyla Zuhair Murad 2024 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu etkileyici bir sezon ile yeniden doğuşu kutluyor. Koleksiyon, yemyeşil Floransa bahçelerinde veya İtalya’da sakin bir gölde yelken açan gelinin hissiyatını yansıtan modeller sunuyor. 

Koleksiyondaki tasarım gelinlikler; omuzları nazikçe açığa çıkaran detayları, organze kumaştan yaratılan volanları, yaka fırfırları ve işlemelerden oluşuyor. Geleneksel kalıplardan ve zarif çinilerden ilham alan koleksiyon, mimari motiflerin hafif tül elbiselere işlenmesi ile siluetleri vurguluyor. Belirgin korselerle vücudu saran balık etek formundaki silueti, zarif kıvrımları öne çıkarırken; hacimli kol tasarımları, dalgalı yaka detayları ve sırt dekolteleri gelinliklere büyüleyici bir hava katıyor. Kristal boncukların çiçek detayları ile birleşmesiyle ortaya çıkan modeller ise koleksiyonunun romantizmini vurguluyor. Saflığı yansıtan beyaz zambak renginin yanı sıra romantizmin rengi vanilya tonları koleksiyon boyunca ön plana çıkıyor.

Zuhair Murad 2024 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu en özel seçkileriyle Vakko Wedding mağazalarında yer alıyor. 

PAYLAŞ