Kedim İçin Hangi Kumu Seçmeliyim?

Writer: Sevil Balaban

Date: 02/07/2021

PAYLAŞ

Bu sayımızda sizin için piyasada satılan kedi kumlarını inceledik. İşte size önerilerimiz…

Listede adı geçen kedi kumu fiyatları belirtilen internet sitelerindeki 29 Hazir an 2021 tarihli satış fiyatlarıdır.
Markalar ya da kedi kumu satışını yapan internet siteleri fiyatlarda değişiklik yapabilir.

Pro Line Elma Kokulu Silika Kristal Kedi Kumu

Sıvıyı birkaç dakika içinde emerek tamamen içine alır.
Bakteri oluşumunu ve kokuyu engelleyerek maksimum hijyenik ortamı sağlar. Pro Line tamamen doğal olan Silica kumundan üretilmiş olup hiçbir zararlı maddeyi içermez.
Çevreye zararı yoktur, tabiatta doğal olarak çözülür.

29 Haziran itibari ile n11.com sitesindeki fiyatı 122,83 TL

Trendline Tozsuz Silika Kristal Kedi Kumu

Yüksek derecede idrar absorbe edebilme kapasitesine sahiptir. İçerisinde bulunan mavi kristaller sayesinde kokuları nötralize edebilir ve bakteri oluşumunu önler. Çevre dostudur, alerji yapmaz. Doğal bir üründür, toksik madde içermez. Kedinizin patilerine yapışmaz ve tırnak aralarına dolmaz. Toz oluşturmaz.

29 Haziran itibari ile n11.com sitesindeki fiyatı 175.00 TL

Fresh Magic Silika Kristal Kedi Kumu

Yüksek emicilik ve kokuyu hapsetme kabiliyetine sahiptir. Mavi renkte koku absorbe eden kristallerle zenginleştirilmiştir. Kolay temizlenir, topaklanmaz. Kokuları tamamen nötralize eder.
Sıvıyı hızla emer. Mikrop üremesine fırsat vermez.

29 Haziran itibari ile n11.com sitesindeki fiyatı 27,50 TL

FELES Ultra Light Topaklanan Kedi Kumu

Feles kedi kumu, ekstra topaklanma ve sıvı hapsetme kapasitesine, karbonlu kedi kumudur.  İçi boşaltılmış tanecikleri sayesinde ultra hafiftir ve daha fazla sıvı emer.  % 99,9 oranında tozdan arındırılmış kedi kumudur. 

29 Haziran itibari ile trendyol.com sitesindeki fiyatı 41,27 TL

PisyCat Sabunlu Tozsuz Topaklaşan İnce Kedi Kumu

PisyCat kedi kumları bentonit madeninin işlenmesi ile elde edilmiştir. Hızlı topaklaşır koku yapmaz. Farklı aromalarda aynı kalınlıkta diğer PisyCat kedi kumlarını tercih edebilirsiniz. Kötü kokuları doğal bir şekilde giderir ve kediniz için hijyenik, güvenli bir ortam oluşturur.

29 Haziran itibari ile petburada.com sitesindeki fiyatı 19,80 TL

Micho Aktif Karbonlu Marsilya Sabunlu Topaklanan Kedi Kumu

Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu, Aktif karbonlu formülü sayesinde kötü kokuları gidermede ekstra güçlü etkiye sahiptir. Tamamen doğal bir ürün olup, içerisinde kediniz için zararlı olabilecek hiçbir toksik madde içermez. Yüksek sıvı emme kabiliyetine sahiptir ve bu yüksek sıvı emme kapasitesi hızlı topaklaşma sağlar. Sıvıyı kısa sürede emerek hapseder, bakteri oluşumuna izin vermez.

29 Haziran itibari ile temizmama.com sitesindeki fiyatı 80,00 TL

Oskaryum Çam Peleti Kedi Kumu

Selüloz pelleti, Ham selülozdan oluşmaktadır ve en yüksek emiş gücüne sahip kısmının pelletlenip sıkıştırılarak elde edilir.Sadece selülozdan oluşan tamamen doğaldır ve ağaç pelletlerine göre yüksek emiciliğe ve hızlı absorvasyona sahiptir. Bu ürün dışkıyı kurutur ve bakteri oluşumunu engeller.

29 Haziran itibari ile hepsiburada.com sitesindeki fiyatı 24,80 TL

Patiderm Çam Pellet Kedi Kumu

Yüksek derecede idrar absorbe edebilme kapasitesine sahiptir.
Kokuları nötralize edebilme özelliği yüksektir. Toksikasyona neden olmayan çam tanecikleri doğaldır. Taşınma ve kullanımı pratiktir. İnsanlar için alerjik değildir. Bakterilerin üremesini önler.

29 Haziran itibari ile n11.com sitesindeki fiyatı 115,00TL

Orga Kitty Pelet Kedi Kumu Doğal Selüloz Pellet

Selüloz peleti, Ham selülozdan oluşmaktadır ve en yüksek emiş gücüne sahip kısmının peletlenip sıkıştırılarak elde edilir.Sadece selülozdan oluşan tamamen doğaldır ve ağaç peletlerine göre yüksek emiciliğe ve hızlı absorvasyona sahiptir. Bu ürün dışkıyı kurutur ve bakteri oluşumunu engeller. 2,00 kg (3 LT) bir kedi için ortalama 15-20 gün yeterlidir. Ürün sıvı temasında açılır ve  3 kat fazla sıvı emebilir.

29 Haziran itibari ile n11.com sitesindeki fiyatı 49,50 TL

PAYLAŞ