Şahane İşler Bunlar…Paw Guards

Writer: Sevil Balaban

Date: 14/12/2020

PAYLAŞ

“Türkiye’de aç sokak hayvanı kalmayacak” sloganı ile yola çıktılar.

www.pawguards.org sitesinde organize oluyorlar. Her şehir için mama sponsorları bulup, mamaları gönüllü Pati Koruyucuları ile buluşturuyorlar. Pati koruyucusu olabilmek için sitelerinde form doldurmanız gerekiyor. 1 sokak için en fazla 1 pati koruyucusu olabiliyor.

Tabii bunun için isimlerini duyurabilmeleri gerek. Hedefleri 1,000,000 takipçiye ulaşmak.

Diyorlar ki; “Hergün yeni takipçiler kazandırarak, hem insanları daha duyarlı hale getireceğiz, hem de sürekli büyüyen etkileşim gücümüzle büyük mama sponsorları alacağız.”

Sokak hayvanları, evcil hayvan sahipleri ve hayvanseverler için geliştirilen bu sistemde para, herhangi bir şekilde söz konusu dahi olmuyor. Peki ihtiyaçlar nasıl karşılanıyor?

Uygulamaya girerek, adınızı, soyadınızı, yaşadığınız şehri ve mail adresinizi girerek hızlıca üyelik oluşturuyorsunuz. Dilerseniz bu üyelik sırasında hemen altta bulunan “Gönüllü besleme görevi yapmak istiyorum.” kutucuğunu da işaretleyebilirsiniz. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra bir Paw Guards üyesi olarak uygulama içindeki reklamlara tıklamanız yeterli. Mama harcamaları, bu reklamlardan elde edilen gelir sayesinde karşılanıyor.

Paw Guards, şu anda web sitesi ve sosyal medya kanalları üzerinden aktif olarak hizmet veriyor ancak mobil uygulamasının da aynı aktiflikte çalışabilmesi için reklam veren sponsor markalara ihtiyacı bulunuyor. Bunun için de belirli bir üye sayısına ulaşması gerekiyor. O yüzden siz de geç kalmadan hemen uygulamaya üye olun ve sokak hayvanlarına daha fazla mama ulaşması adına bir adım atın.

PAYLAŞ